HUZURISTAN FORUM

http://www.huzuristan.com forumları

AnasayfaAnasayfa  TakvimTakvim  GaleriGaleri  SSSSSS  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

AJDARın TANIMI BELKİ LAZIM OLUR ..

YazarMesaj
UguR
Forum gevezesi
Forum gevezesi

Erkek
Nereden : Seni pek alâkadar etmez
Meslek : Emekli Öğrenji
Hobileriniz : Sİnema , PC , Türk ve Yabancı Halk musikisi

MesajKonu: AJDARın TANIMI BELKİ LAZIM OLUR ..   Paz Kas. 26, 2006 10:57 am

milleti aşağılayarak rating toplayan 3-5 aptalın önünde müthiş bi kendine güven örneği gösteren insanın tv deki son sözü. kesinlikle takdir ettim, saygı duydum.yılmaz morgül mustafa topaloğlu çiftleşmesinden ortaya çıkmış bir gariban repliği. yazık bu insanlara, üzülüyorum, tüm yetkimi alıyorum.
Ajdardan sözler :
-kardeşim ben doğunun en ücra köşelerinde makine mühendisliği okudum zor şartlar altında beni aşağılayamazsın.
-tamam tamam sakin olun.
-ben aptal değilim makine mühendisiyim.
-tamam şarkını söyle de uza.
bi insanin muhendis olmasi zeka seviyesini belirler mi acep? sorusunu akla getiren vecize. bunu soyleyen abim kel kafasi ve odun sesiyle utanmadan popstar yarismasina katiliyor, ses renginin (nasi bi renkse bu) ajda pekkan in sesi rengine uygun oldugunu soyleyip ondan bir sarki patlatiyor. bunu yaparken de karsisindaki ekibin 4 kisi oldugunun farkina varmayip kendini stadyum konserinde saniyor.giderayak da kendi bestesini soyluyor ve opuyor juriyi.

ha buraya kadar normal, tum umudunu bi yarismaya baglayan bi insan modelidir bu abimiz. ama ciktiktan sonra sarfettigi 'ben dogustan starim. kimse bilmiyor. sadece ben biliyorum' ve 'aptal degilim ben. makine muhendisiyim' sozleri aptalliginin altina attigi imza gibi. ha ben de muhendisim. bu ben aptal diilim demek mi? hayir.
bu abimize buradan saygilarimi iletip cevap vermek istiyorum: 'aptal diilsin abi sen. piril piril bi insansin ama deniz sekinin de dedigi gibi lutfen şarkı söylemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee...
Kullanıcı profilini gör http://www.huzuristan.com

AJDARın TANIMI BELKİ LAZIM OLUR ..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Daha kalitali hizmet icin uye ol kodu lazim
» Tablo İçine Resim [YARDIM LAZIM]
» FACEBOOK BEGEN KODU LAZIM LÜTFENN :s
» Modellersiz Pembe profil kodu lazim(zehir konu acdim)
» Forumum (Haklenmiş) Silinmiş Yardımcı Olur Musunuz?