HUZURISTAN FORUM

http://www.huzuristan.com forumları

AnasayfaAnasayfa  TakvimTakvim  GaleriGaleri  SSSSSS  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

okuyun ve bana dusuncelerınzı yollayın

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
ceren
Forum averesi
Forum averesi

Nereden : ist
Meslek : ogrencı

MesajKonu: okuyun ve bana dusuncelerınzı yollayın   Çarş. Kas. 22, 2006 3:30 pm

cobancesmelisesi_sos_ceren@hotmail.com yorumlarınız atabılırsınız msn adresımdır aynı zamanda

HAYAT
Hayatın kuralları hep aynı.bir insan doğmasından itibaren bir koşuşturma başlar.Çocuk büyür,yaramazlık yapar;ilgili aileler o yaramazlıklarla uğraşır veya onları temizler.aslında herkeste bütün olaylar hayatının olayıdır.hep aynıdır.zaman,yer,kişi değişikliği hayat denilen aynı olayların sadece farklılığıdır.çocuk büyür,okula gider.hep bir koşuşturmadır hayat.neden her şey aynıdır;neden her kurala uymak zorundayızdır?konuşmak varken neden insan bağırır?neden arada sevgiyi ölçmek için insan ayrılmaz?bu soruların cevabı hayatta kesin tanımlansaydı,cevap verilseydi hayatın sorunları ya olmazdı yada insanlar daha mutlu olurdu.sabah hafif bir gülümsemeyle günaydın demek varken,surat asmak;koşabiliyorken yürümek,kırmızıda durmak yerine yürümek hep hayattır.aslında hayat her şeyin ters ve zamansız yaşanmasıdır.yalanların içinde kalıp yalancı olmak,kötülerin içinde kalıp kötü olmak işte bu da hayattır.yoruldum diyip bırakmak bende ve çevremde gördüklerimdir.
bu hayatta şuanda hiç bir yerdeyim.evim,ailem,odam,ayıcığım,elbiselerim,yüzüm en önemlisi KALBİM sanki benim değil;sanki bana ait değil.nasıl olduğumu,ne olduğumu unutmuş;kendimi rüzgara bırakmış yaşıyorum.kalbimi buzlaşmış,taşlaşmış şekilde hissediyorum.gittikçe bu şoğukluk bedenimi sarıyor.bir süre sonra çare aramaktan vazgeçiyorum.
çocuklara bir masal anlatılıyor ama o masum hikayeler artık yerini karanlığa,körlüğe,kendini bilmezliğe bırakıyor.ve ben bu kendini bilmez hayatta kaybolup,hiç sesimi çıkarmadan bırakıp gidiyorum...
CEREN ZORLU
Kullanıcı profilini gör
MuZuR_KiZ
ADMİN
ADMİN

Kadın
Nereden : Cehennemin Dibi Gelcen Mi???
Meslek : Psikopat Psikolog
Hobileriniz : Korkularım

MesajKonu: Geri: okuyun ve bana dusuncelerınzı yollayın   Çarş. Kas. 22, 2006 6:23 pm

bunu sen mi yazdın kız?? valla karmaşık olduğu kadar anlamlı ve güzel bi yazı bu konu hakkında uzunnn uzunnnn düşünce belirtebilirim ama söylenecek en özlü cewap haklı olduğun. hayat bi karmaşadan ibaret ama şunu unutmayalım ki hayat yorulduğumuz, başaramadığımız yerde bırakacağımız bir oyun değil her zorluk karşısında kendimizi yenilememizi birincil şart koşan bir oyun ve amacı oyun bitene kadar oynama SIKILINA KADAR DEĞİL!!!

Gerçek Huzura Doğru Yolculuğum Başladı Wink
Kullanıcı profilini gör http://www.huzuristan.com
_PsKoPaT_TR_
Moderatör
Moderatör

Erkek
Nereden : CeHeNnEm
Meslek : KaTiL
Hobileriniz : CiNaYeT

MesajKonu: Geri: okuyun ve bana dusuncelerınzı yollayın   Çarş. Kas. 22, 2006 6:29 pm

Yazı uzun die okumadım fakat bçyle uzun birşey yazdıysan sende baya bi gelcek war sanırım

Forum gezgini
Forum gezgini

Erkek
Nereden : İstanßuL
Meslek : Öğrenci
Hobileriniz : Gezmek,müzik dinLémék,spor vs..

MesajKonu: Geri: okuyun ve bana dusuncelerınzı yollayın   Çarş. Kas. 22, 2006 8:15 pm

lol!
Kullanıcı profilini gör
k_e_d_i
Forum aşığı
Forum aşığı

MesajKonu: Geri: okuyun ve bana dusuncelerınzı yollayın   Çarş. Kas. 22, 2006 11:18 pm

ben seninle aynı fikirde değilim,hayat bir koşuşturmaymış,kalbim fln bnm değilmiş hayatta kayboluyomuşum bence bunlar çok saçma.hayatta elbette bir koşuşturma olucak hayatın zevki ozmn çıkıyor çünkü.koşuşturma olmasaydı ne yapacaktık kukuma kuşu gibi bi yerde oturup hayatın ellerimizden kaymasını mı beklicektik.Bu arada kendini kaybedip kaybetmemen sana bağlı herşeyde güzel bişey buluyosan,kendini hayatta bir birey olarak görüyosan kendini kaybetmessin.Çok karamsarca düşünüyorsun.

Forum averesi
Forum averesi

Kadın
Nereden : istanbul
Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: okuyun ve bana dusuncelerınzı yollayın   Perş. Ocak 29, 2009 9:03 am

ceren gerçekten güseldi senin msn yüklemek istertim yukarda verdiğini yükleyemedim bilmiorum bana msn ypollarsan sevinirim ama
Kullanıcı profilini gör
sarışın
Forum averesi
Forum averesi

Kadın
Nereden : istanbul
Meslek : öğrenci
Hobileriniz : rock pop müzik spor

MesajKonu: Geri: okuyun ve bana dusuncelerınzı yollayın   Çarş. Mart 25, 2009 12:34 am

çok haklısın şaşırdım
Kullanıcı profilini gör
atacan_22
Forum averesi
Forum averesi

Nereden : İstanbul
Meslek : Öğrenci

MesajKonu: Geri: okuyun ve bana dusuncelerınzı yollayın   Ptsi Şub. 15, 2010 6:21 pm

vaaaaay dayı
Kullanıcı profilini gör
Sponsored content

MesajKonu: Geri: okuyun ve bana dusuncelerınzı yollayın   

okuyun ve bana dusuncelerınzı yollayın
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası